Stavebná firma
Od A po Z

Stavby realizujeme z najkvalitnejších materiálov a podľa všetkých platných noriem, preto naše stavby spĺňajú tie najnáročnejšie kritéria kvality a v neposlednom rade estetiky.

Naša spoločnosť sa špecializuje predovšetkým na výstavbu nízkoenergetických rodinných domov, ale sme schopný s radosťou realizovať aj projekty od jednoduchých až po tie najnáročnejšie.

Poradenstvo

Poradíme vám pri výbere projektu vášho domu, v sposobe financovania ako aj počas celej výstavby vás budeme sprevádzať celým procesom.

Projekčná činnosť

Všetky naše projekty sú vytvorené a ultra nizkonenergetické domy. Dbáme na všetky normy a estetické prvky. Ponúkame široký výber projektov, alebo navrhneme ten správny pre vás.

Vybavenie stavebného povolenia

Vybavíme stavebné povolenie a všetky náležitosti stým spojené. Poskytujeme komplexné služby každému nášmu klientovi a pristupujeme individuálne ku všetkým projektom.

Realizácia až po kolaudáciu

Realizujeme všetky druhy stavieb.  Kompletnú stavbu vášho projektu až po kolaudáciu. Stavby realizujeme z najkvalitnejších materiálov a podľa všetkých platných noriem, preto naše stavby spĺňajú tie najnáročnejšie kritéria kvality a v neposlednom rade estetiky.

Kontaktujte Nás

Neváhajte Nás kontaktovať s otázkami ktoré vám pomôžu pri výbere alebo pomoci pri výstavbe Vášho ideálneho domova!