Bývanie pod horami

Bývanie je miesto, ktoré máte radi. Miesto, v ktoré veríte. Je to váš domov. Domov je výnimočný – a teraz ho môžete nájsť pod tríbečskými horami. Srdečne Vás vítame v tejto tichej a nádhernej lokalite v Podhoranoch. Obec Podhorany leží 12 km severne od Nitry a je ideálnym miestom na pokojné a tiché bývanie v područí prírody – CHKO Ponitrie.

Projekt

O projekte

Projekt „Bývanie pod horami“ vyrastá pri vstupe do obce Podhorany v okrese Nitra. V rámci zámeru sa pripravuje výstavba 21 domov a bytovka s 5timi vkusnými bytmi. Lokalita je obkolesená porastom stromov a menším potôčikom. Pri pohľade na juh a juhovýchod lemuje horizont CHKO Ponitrie (Tríbečské pohorie). Lokalita je určená na pokojné rodinné bývanie, s vynikajúcim dopravným napojením na Jaguar/Land Rover (5 minút) a krajského mesta Nitra (10 minút).

V rámci výstavby na 21 pozemkoch je na výber zo 9 typov rodinných domov, ktoré budú realizované do štádia HOLODOM. Ich výmera sa pohybuje v rozmedzí 121 m² až 200 m² zastavanej plochy. Nádherné pozemky majú rozlohu od 624 m² až do 782 m². Začiatok výstavby je plánovaný na koniec roka 2017, postupné odovzdávanie dostavaných domov na jeseň 2018.